« Natrag

KNEŽEVIĆU "SRCEM PROTIV ČELIKA"
Jurica Knežević iz šibenske Fortice pobjednik je ovogodišnjeg izdanja utrke «Srcem protiv čelika», utrke koja se tradicionalno svakog 16.rujna vozi u spomen na obranu Vodica i Šibenika od velikosrpskog agresora.

Stazu dugu 25 kilometara, na ruti Vodica, Zaton, šibenski most, Vodice kojom su se 16.rujna 1991. godine kretali četnički tenkovi, Knežević je svladao za 42 minute i 5 sekundi, a u završnom sprintu bio je bolji od Ivice Mesarića iz Orlovog kruga. Treće mjesto pripalo je Dominiku Čogelji iz Fortice, koji je za pobjednikom zaostao 10 sekundi.

U kategoriji brdskih bicikla slavio je Filip Srdarev iz «Orlovog kruga» ispred klupskih kolega Ante Šprljana i Antonia Barišića. Na utrci je nastupilo više od 30 biciklista iz Vodica, Šibenika, Zadra i Koprivnice.